Niemieckie linie lotnicze proponują ciekawe nowości

0

Posted on : 07-01-2015 | By : admin | In : Linie Lotnicze

LufthansaLufthansa rozpocznie zmiany od przeniesienia bezpośrednich lotów do tańszego Germanwings. Jest to wieloetapowy projekt, który wymaga czasu i precyzji. Z medialnych doniesień wynika, że w sezonie letnim Germanwings będzie realizował trzy czwarte z planowanych podniebnych tras. Lufthansa zapowiada również uruchomienie połączeń między innymi do Tokio, Lamezia Terme, Dżakarty i Bodrum. Pojawią się również kierunki śródziemnomorskie.

Pasażerowie każdego z operatorów muszą zapoznać się z ofertą zawierającą rejsy do 235 portów lotniczych w 78 krajach świata. Tak rozbudowana siatka połączeń robi wrażenie. Dzięki temu oferowanie Lufthansy jak i niemieckiego Germanwings wzrośnie o blisko 5 procent. Podobnie sytuacja kształtuje się w Polsce. Oferowanie Lufthansy w naszym kraju wzrośnie o kolejne 30 procent. Zagwarantują to wprowadzone tak zwane wieczorne rejsy. Głownie na trasach: Wrocław-Frankfurt, Wrocław-Monachium, Poznań- Monachium, Kraków- Frankfurt.

Niemiecki przewoźnik Germanwings przejął loty z Wrocławia, Warszawy, Katowic i Poznania do Dusseldorfu. Powstał również nowy kierunek Warszawa- Kolonia, przy nieustannym kontynuowaniu trasy pomiędzy stolicą małopolski a Stuttgartem. Niemieckie linie lotnicze łącznie proponują pasażerom tygodniowo aż 269 rejsów do Niemiec. Co stanowi wzrost o 22 procent w stosunku do ubiegłego roku (sezon lato 2013).W dalszej kolejności tańszy przewoźnik przejąl 68 połączeń z Dusseldorfu, połączenia z Hamburga do Londynu i Paryża oraz trasy z portu lotniczego Berlin/Tagel.

LufthansaNarodowa linia lotnicza Lufthansa nie zaniechała realizowania rejsów długodystansowych między innymi do Nowego Jorku czy Chicago. Wzrost nastąpił w przypadku oferty (więcej połączeń) do Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki Północnej, trasy Frankfurt-Kuala Lumpur, Frankfurt-Dżakarta, Frankfurt-Montreal.

Nowość Lufthansy, czyli Tokio, obsługiwana jest przez A330. Są to maszyny pasażerskie specjalizujące się w zarówno średnich jak i długich dystansach. Na pokładach zagwarantowany jest maksymalny komfort i wygoda podróżowania. Gwarantuje to możliwość chociażby zarezerwowania klasy First i Business. Do Tokio/Haneida maszyny lotnicze odlatują codziennie z frankfurckiego lotniska, natomiast kierunek Tokio/Handa dzięki porozumieniu niemieckiej linii lotniczej z ANA pozwoli podróżującym na korzystanie z 40 tranzytów do portów krajowych. Sezon letni to również inwestycja w nowoczesne maszyny. Ciche, ekologiczne i paliwooszczędne samoloty typu A380 czy B 747-8 zaobserwujemy na pasach startowych we Frankfurcie. Odlecą między innymi do Sao Paulo, Pekinu, Los Angeles, San Francisco i Nowego Jorku.

Share this :

  • Stumble upon
  • twitter

Post a comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X