Nowości na lato

0

Posted on : 19-05-2015 | By : admin | In : Tanie Loty

Sezon letni to okres bardzo dobry dla linii lotniczych. Szczególnie wtedy możemy znaleźć mnóstwo ciekawych połączeń i korzystnych ofert. Wielu przewoźników aktywuje połączenia tylko na lato, natomiast w okresie zimowym zaprzestaje oferować dany lot. W tym roku po półtora rocznej przerwie Travel Service reaktywuje bazę operacyjną w Katowicach. W porcie lotniczym chce zbazować dwa samoloty. Pierwszy z nich pojawi się 1 maja, natomiast druga maszyna 25 maja. Travel Service musiał zrezygnować na jakiś czas z bazy operacyjnej w Katowicach, gdyż zadecydowały o tym uwarunkowania ekonomiczne. Linia miała wrócić w zeszłym roku na podniebny rynek, jednak biuro podróży Itaka postanowiło podpisać umowę z polskimi liniami lotniczymi.

Travel Service

Nowości w Ryanair

Bardzo dużo zmian zapowiada także Ryanair. Przede wszystkim z portu lotniczego w Modlinie otwiera nowe połączenie do Malagi. Nowe połączenie z Hiszpanią z pewnością będzie cieszyło się ogromnym powodzeniem i popularnością. Oprócz tego Ryanair wprowadza nowe taryfy cenowe na sprzęty dodatkowe zabierane na pokład samolotu. Droższe będą opłaty za rower, natomiast taniej zabierzemy ze sobą snowbord i sprzęt do golfa. Z Modlina będzie można także odwiedzić wyspy Kanaryjskie, gdyż irlandzki przewoźnik oferuje połączenia z Warszawy na Fuertaventurę.

Nowości w wizz air

Wizz air od 3 lipca będzie zabierał swoich pasażerów na Islandię, co jest mocną nowością u tego przewoźnika. Oprócz tego już od maja wprowadza numerację miejsc na pokładach samolotów. Dzięki temu wprowadzi porządek i będzie można uniknąć zamieszania, która towarzyszyła zasadzie „ kto pierwszy, ten lepszy.” Nadal istnieje możliwość rezerwacji pierwszeństwa wejścia na pokład, a także zarezerwowania sobie miejsc z większą przestrzenią i miejscem na nogi. Oprócz tego wizz air chce zmienić politykę bagażową, dotycząca bagaży podręcznych. Wizz air zastanawia się nad zmianą kolorystyki samolotów.

Nowe maszyny w Locie

Polskie linie lotnicze, mimo różnych problemów rynku lotniczego, zaciekle bronią swojej pozycji. Lot wcielił do swojej załogi aż pięć nowych bombardierów, które zostały tymczasowo wyłączone po problemach w Eurolocie. Lot stawia na kontynent azjatycki i amerykański. W Europie ma dużą konkurencję wśród tanich linii lotniczych, dlatego postanowił zainwestować w trasy długodystansowe.

Share this :

  • Stumble upon
  • twitter

Post a comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X