Samoloty- najbezpieczniejszy środek komunikacji

0

Posted on : 12-06-2015 | By : admin | In : Ciekawostki

Transport lotniczy w ostatnich latach rozwijał się i rozwija w zaskakującym tempie. Wielu turystów decyduje się na ten środek lokomocji, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowo można zauważyć, że linie bardzo starają się aby wciąż pozyskiwać nowych klientów. Warto dodać, że lotnictwo staję się coraz bardziej bezpieczne. Wypadki zdarzają się tylko raz na 4,4 milionów lotów. Miniony rok był rekordowym pod tym względem, gdyż zanotowano o wiele mniej wypadków, niż w latach minionych. Lotnictwo zapewnia klientów, że będzie jeszcze bezpieczniej, gdyż inwestuje się ogromne pieniądze w kontrole lotów.

emirates

Punktualność linii lotniczych

Według statystyk nie tylko możemy liczyć na bezpieczeństwo ale i punktualność. Nawet jeżeli mamy kilka przesiadek, dzięki dbaniu o punktualność możemy liczyć na wysoką jakość podróży. Wśród linii europejskich największą popularnością cieszą się linie Air Baltic. Na drugim miejscu znajdują się austriackie linie lotnicze a na trzecim Iberia. Kolejne miejsca zajął przewoźnik Norwegian, Sas, a pierwszą dziesiątkę zamykają linie Lufthansa. Wśród tanich linii lotniczych na największą punktualność możemy liczyć w linii Norwegian. Do tej pory tanie loty kojarzyły się głównie z niskimi cenami, jednak niekoniecznie z jakością usług. Teraz się to zmienia i przedstawiciele taniego latania coraz bardziej zwracają uwagę na to aby dorównać standardom regularnych linii a w miarę możliwości zachować niskie ceny.

Moda w liniach lotniczych

Aby przyciągnąć klientów linie muszą dbać o najdrobniejsze szczegóły. Okazuje się, że bardzo ważną rzeczą są nawet stroje dla stewardes. Ogólnie strój personelu musi być elegancki, ale także praktyczny. Wiele linii zatrudniło specjalnych projektantów, aby cały personel prezentował się dobrze. Tutaj szczególnie wyróżniają się linie Emirates. Stewardesy noszą tutaj uniformy, które maja kolor khaki a także dodatkowe welony. Całość stroju odnosi się do kultury i mody Bliskiego wschodu. O modę na pokładach samolotów zadbały także linie Air France. Personel ubrany jest bardzo stylowo, a do zaprojektowania stroju został specjalnie zatrudniony francuski stylista.

emirates

Share this :

  • Stumble upon
  • twitter

Post a comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X